Hakkımızda

Arme prefabrik  2019 yılında resmi kayıtlarda işe başlamış prefabrik ev ve konteyner imalatı, montajı hizmeti veren  Gaziantep merkezli bir prefabrik ve konteyner  şirketidir. 

       Prefabrik üretimini sürekli geliştirerek ve kapasitesini genişleterek üretim yolumuzda ilerliyoruz.
Ergonomik ve yüksek kalitede ürünler üretmek için çalışıyoruz; bunun için de gelişen üretim teknolojilerini sürekli takip ederek yapılarımızı mükemmel hale getirmeyi misyonumuz sayıyoruz.
                                      

    Firma ortaklarımız bu sektörde 2011 yılından beri bulunmak olup  bu süreç zarfında firma ortakları birçok inşaat firmalarının işçi kampları, mülteci kampları için yaşam konteynerleri, askeri üs bölgelerine ait askeri kamplar ve sektör içerisinde yaşam konteynerleri, wc duş konteynerleri, ofis konteynerleri, özel ölçülerde güvenlik kabinleri, şantiye idari binaları, şantiye işçi yatakhane binaları, şantiye işçi ve idari yemekhane binaları vb. birçok üretim ve imalatı yapmaktadır.

 Arme Prefabrik olarak bizim için en vazgeçilmez kriterlerden biri; HİZMET KALİTESİDİR. 

Kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışarak, uluslararası standartlara uygun malzemeler üreten tedarikçilerle tercih ediyoruz.

        Prefabrik ev imalatı yaparken kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.
Müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede dönerek müşteri sadakatini daimi kılmayı hedefliyoruz.
Her alanda uzman kadro, işinde profesyonel bir ekip ile çalıştığımızdan dolayı müşterilerimizin güven duyduğu bir marka haline geldik.